Dažniausiai užduodami klausimai

Nuo to momento, kai perduodamas tortas iš Mamos rankų į Jūsiškes, visa atsakomybė krenta ant Jūsų pečių. Jūs prisiimate atsakomybę laikyti tortą (ir kitus kepinius) pagal rekomendacijas, kurios nekinta nepriklausomai nuo metų laikų. Tai padės užtikrinti geriausią kepinių skonį ir tekstūrą.

Laikymo sąlygos bet kuriuo metų laiku – 0°C - +5°C.

Buvimas šilumoje turi būti kuo trumpesnis, kitu atveju jį teks valgyti šaukštais, o ne desertine šakute/šaukšteliu. Priminsiu ir tai, kad torto laikymas šiltomis oro sąlygomis turi įtakos ir jo skonio pakitimams, galimi net apsinuodijimai. Todėl tortų ar kitų desertų laikyti vėsioje patalpoje, pavėsyje ar kur kitur, kas yra ne šaldytuvas nerekomenduotina ir mama šito savo klientams neleidžia. :)

Jei vis tik su tortuku (ar kitais kepiniais) įvyko kažkas nemalonaus ir esate užtikrinti, kad laikėtės visų mano rekomendacijų, visada prašau nebijoti ir grįžti pas mane su nuotraukomis, video medžiaga. Tai padės man suprasti, ką ateityje galėčiau padaryti kitaip, jog tai nepasikartotų. Įvertinus situaciją aš visada randu sprendimą, kaip kompensuoti kliento nusivylimą, jei vis tik tai įvyko dėl mano kaltės.

Kaip gabenti tortą automobiliu?

Mama pataria jį padėti į automobilio bagažinės centrą arba ant žemės, priekinėje keleivio vietoje. Nepamirškite, kad gabenti taip rekomenduojame itin trumpus atstumus. Tolimesniems reikėtų pasitelkti šaldančias priemones.

Ar kepame tortus vestuvėms?

Taip, Mama gali iškepti skanėstus bet kokiai progai. Kartais ir be progos. Tačiau tortų gabenimą į kitus miestus mieliau patikiu vestuvių planuotojams.

Ar pristatome kepinius į namus?

Už papildomą mokestį kepinius galima pristatyti Raseiniuose, Raseinių rajone (~15km atstumu). Į kitus miestus siunčiama paštomatu ir tik ilgai negendančius produktus (pvz.: meduolių rinkinius).

Kokiuose miestuose galima įsigyti „Mamos kepinių“?

„Mamos kepiniai“ įsikūrę Raseiniuose, todėl tiesiogiai atsiimti „sunkiąją artileriją“ reikėtų atsiimti iš čia. Tačiau sunkiau gendančius ar ypatingos priežiūros nereikalaujančius skanėstus siunčiame po visą pasaulį. Esant poreikiui, renkant didesnius užsakymus, pristatymas vyksta ir į didžiuosius miestus, tačiau dėl šito reikėtų tartis atskirai.

Ar gaminate kepinių testerius?

Taip, kaina ir sąlygos aptariamos individualiai.

Ar teikiate desertinių kepinių prenumeratą?

Taip. Ši paslauga, tai desertų abonimentas, kurio dėka, galite reguliariai įsigyti „Mamos kepinių“ desertų. Jums tereikia nurodyti, kokių kepinių norite, kas kiek laiko ir kiek ilgai norite juos gauti. Pateikus šiuos duomenis, Mama paskaičiuos, kiek tai Jums kainuos. Tai gali daryti tiek individualūs asmenys, tiek įmonės.

Ar pakuojate dovanų dėžutes vestuvėms?

Taip! Dežučių turinys aptariamas kartu su švenčių planuotojais ar/ir jaunavedžiais.

Ar turite pasiūlymų įmonėms?

Taip, galime pasiūlyti valgomų verslo dovanų idėjų. Ant jų gali puikuotis ne tik Jūsų įmonės logotipas, bet ir linksmos frazės, paveiksliukai ir nuotraukos. Visos išsamesnės detalės aptariamos el.paštu mama@mamoskepiniai.lt

Tortų laikymo ir transportavimo sąlygos: